Головна    Гуртки    Сходинки до грамоти

Сходинки до грамоти

12 Січня 2024
0 коментарів

Метою гуртка є формувати у дітей позитивне ставлення до пізнавальної діяльності, вміння розрізняти та називати звуки та букви, утворювати та читати склади з двох-трьох букв (відкриті, закриті склади), прості слова.

Основні завдання:
Розвиваючі – збагачення словникового запасу, розвиток мови дітей, розвиток фонематичного і мовного слуху, розвиток психічних процесів: уваги, пам’яті, мислення, розвиток навички читання по складах та цілого слова.
Освітні – дати поняття про звук як мовну одиницю, учити розрізняти мовлен¬нєві та немовленнєві звуки, дати уявлення про голосні та приголосні звуки, формувати уявлення про номінативну функцію слова, дати вміння робити звуковий аналіз слів, визначати кількість слів у реченні і записувати його схематично, познайомити з літерами, як письмовим позначенням звуків на письмі, навчити записувати друковані літери за зраз¬ком, навчити правильному складовому читанню з поступовим переходом до читання цілими словами
Учити розуміти навчальне завдання, викону¬вати його самостійно, формувати навички самоконтролю та самооцінки.Виховні – формування інтересу до читання, виховати акуратність, старанність, допитливість.

0 коментарів

Коментарі закриті.